Środek czyszczący rany Granudacyn® – doświadczenia użytkowników preparatu

Granudacyn® to wysoce skuteczny środek, służący do utrzymania ran w czystości oraz odkażania. Preparat został wielokrotnie przebadany w warunkach laboratoryjnych, a wszystkie testy wykazały znaczącą przewagę środka Granudacyn® nad innymi preparatami o tym samym zastosowaniu. Utrzymywanie miejsc zranionych w czystości jest podstawowym warunkiem procesu gojenia rany. Jest to również niezbędne dla zapobieżenia infekcjom ran, które nie tylko stanowią poważne powikłania w procesie gojenia się ran, lecz także mogą doprowadzić do wystąpienia innych schorzeń.

Granudacyn® stawia barierę mikroorganizmom oraz eliminuje je w przypadku, gdy rana już została zakażona. Ponadto nawilża ranę i wytwarza odpowiednie środowisko dla prawidłowego przebiegu procesu regeneracji tkanek. Bakterie, wirusy i grzyby, stanowiące zagrożenie w miejscu szczególnie narażonym na infekcję, zostają usunięte ze skutecznością nieporównanie wyższą, niż przy zastosowaniu innych roztworów odkażających. Granudacyn® najlepsze efekty przynosi w połączeniu z równoczesnym stosowaniem aerozolu z hemoglobiną Granulox® i stanowi naturalne uzupełnienie dla używania tego preparatu na rany.

Problem: zakażenie rany po kontuzji sportowej

„W sporcie często zdarzają się kontuzje. Jeżeli miałbym polecić innym sportowcom obowiązkowe wyposażenie w ich szafie ze sprzętem sportowym, to poleciłbym Granudacyn – pomaga szybko wrócić do formy”

Relacja osobista: jak pomógł mi roztwór odkażający Granudacyn®?

„Na jednym z treningów koszykówki bardzo nieszczęśliwie upadłem i zdarłem wielki płat skóry na kolanie i wokół tego miejsca. Wyglądało to naprawdę niedobrze, ale nie przejmowałem się zbytnio. Zacząłem się przejmować, kiedy następnego dnia rana nie tylko bolała, ale sączyła się z niej jakaś wydzielina, a całe miejsce wokół było sine. Lekarz oznajmił, że rana jest zainfekowana. Polecił Granudacyn dla pozbycia się infekcji. Codzienne przemywanie rany Graudacynem, pozwoliło na szybki powrót do formy i już następnego tygodnia znów mogłem podjąć treningi sportowe”

Problem: infekcja rany spowodowana niewłaściwym opatrywaniem

„Jeżeli tylko wolno mi podpowiedzieć coś innym gospodyniom domu, to proszę o zachowanie uwagi podczas używania ostrych narzędzi oraz doposażenie apteczki w niezawodny Granudacyn”

Relacja osobista: jak pomógł mi roztwór odkażający Granudacyn®?

„Bardzo lubię gotować i spędzam w kuchni wiele czasu. Zdarza się: używając ostrego noża skaleczyłam bardzo głęboko dłoń. Użyłam opatrunków, które akurat wtedy były na miejscu. Nie wzięłam pod uwagę, że opatrunki są rozpakowane, wyglądają na lekko przybrudzone – nie powinno być takich rzeczy w mojej apteczce! Używałam tych opatrunków przez kilka dni, a rana na dłoni zamiast się zagoić, zaczęła jeszcze bardziej boleć. Kiedy wystąpiła temperatura udałam się do lekarza. To była infekcja bakteryjna rany. Musiałam pozbyć się przyczyn zakażenia i wyczyścić ranę – to najpierw. Skuteczny, i to jak! okazał się Granudacyn. Polecam dla każdej apteczki domowej”

 

Granulox weltweit

HEXANOVA Sp. Z O.O.

ul. Pieńków 11, 05-152 Czosnów

KRS 0000411166, NIP 531-168-81-59, REGON 145988298

Biuro zarządu

ul. Brukowa 36, 05-092 Łomianki Polska

tel.: 22 201 11 05

E-mail: biuro@hexanova.pl