Środek opatrunkowy w sprayu – Opis przypadków

 

Granulox® to środek opatrunkowy w sprayu, który znalazł zastosowanie w przypadku wielu różnorodnych ran. Analiza efektów jego działania pozwala stwierdzić wysoką skuteczność w leczeniu m.in. odleżyn czy odparzeń. Dlatego, jeżeli zastanawiasz się, czy Granulox® może również pomóc w Twoim przypadku, przeczytaj zamieszczone poniżej historie pacjentów. Użytkownicy naszego preparatu w sprayu na owrzodzenia oraz rany zilustrowali nierzadko swoje opisy także materiałem ilustracyjnym. Na załączonych fotografiach widać stan przed i po zastosowaniu naszego aerozolu z hemoglobiną, co pokazuje dokładnie skutki jego działania. Opisane przykłady wykorzystania opatrunku w sprayu mogą odpowiedzieć na pierwsze pytania. W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

  

Wrzody podudzi


„Dzięki produktowi Granulox udało mi się w końcu opanować moje wrzody podudzi”

 

 

Osobisty opis przypadku


"Dzięki produktowi Granulox udało mi się w końcu opanować moje wrzody podudzi. W krótkim czasie (5-6 dni) na ranie utworzyła się żółtawa błona – od zewnątrz do wewnątrz rany. Pozornie wygląda jak ropa, ale jest twarda i podobna do pergaminu. Pod spodem znajduje się wyleczona rana! Ważne: po 2-3 dniach zmieniłem opatrunek i ponownie spryskałem ranę. Środek jest drogi, dlatego kupuję go przez aptekę internetową. Uważam jednak, że jego zakup opłaca się, nawet jeśli trzeba samemu za Granulox zapłacić."

 

 

 

Wrzody podudzi


„Zauważyłem pozytywne skutki leczenia, ponieważ rany stały się znacznie mniejsze. One są teraz bardziej płaskie i mniej bolesne”

Wrzody podudzi

 

Osobisty opis przypadku


"Mam skórę zmienioną przez kortyzon (od 40 lat systematycznie przyjmuje kortyzon z powodu astmy i wtórnej niewydolności kory nadnerczy). Już przy lekkim ucisku może tworzyć się rana na podudziu.

W ubiegłym roku w lutym 2013 miałem operację prostaty. W rezultacie byłem bardzo słaby. Dwa małe krwiaki na obu podudziach, które już wówczas miałem, otworzyły się i przekształciły w bardzo duże i głębokie owrzodzenia podudzi. Przez wiele miesięcy leczyłem się w różnych szpitalach. Wypróbowane zostały przeróżne opatrunki. Raną zajmowało się wielu lekarzy i pielęgniarek, wszyscy mieli swoje własne pomysły...

Stosowałem ozonoterapię w tzw. rękawach ozonowych (bardzo bolesne), terapię czerwiami (bywała poprawa – czerwie oczyszczały czasami ranę). Rany często oczyszczano w znieczuleniu ogólnym

Przed około dwoma miesiącami oglądaliśmy w telewizji audycję o chronicznych ranach, w której m.in. omawiany był Granulox. Moja żona (lekarka) zamówiła ten preparat i wypróbowaliśmy go. Zauważyłem pozytywne skutki leczenia, ponieważ rany stały się znacznie mniejsze i ziarninują od wewnątrz na zewnątrz. Są też bardziej płaskie i mniej bolesne. Mam zamiar to leczenie kontynuować."

 

 

Oparzenia brzucha


„Już po pierwszym naniesieniu na ranę nastąpiła poprawa. Wydaje mi się, że wkrótce zakończę leczenie”

 

Członek rodziny pacjenta


"Stosowałem Granulox u mojej żony i zadziałał!

Trochę historii:
Moja żona była leczona w monachijskiej klinice przy pomocy urządzenia do hipertermii i podczas ostatniego zabiegu doznała oparzeń na brzuchu. Oparzenia były następnie leczone w warunkach ambulatoryjnych, jednakże po tygodniu leczenia nie zauważyłem żadnej poprawy. Moja żona cierpi na nawracające bóle reumatyczne i dlatego przyjmuje silne, syntetyczne leki przeciwbólowe. Zdaniem lekarza, za brak poprawy stanu rany odpowiadały właśnie te leki. Zalecił daleko idącą cierpliwość do czasu, aż gojenie rany stanie się widoczne.

Powiedziałem wówczas żonie, żeby poprosiła lekarza o wypisanie recepty na Granulox. Lekarz powiedział, że tego nie zna i dlatego nie wypisze recepty.

Zwróciłem sie wówczas do lekarza chirurga, który znał preparat Granulox. Na moje pytanie, czy już stosował produkt, zaprzeczył. Wówczas powiedziałem mu, że powinien jak najszybciej go wypróbować.

Wówczas zamówiłem przez niego Granulox. Nun, ich habe das Granulox bei Ihnen bestellt. Moja żona przez ponad tydzień, codziennie natryskiwała produkt na ranę wielkości ok. 2 centymetrów. Już po pierwszym zastosowaniu nastąpiła poprawa. Rana jest już teraz pokryta cienka warstwą skóry. Wydaje się, że leczenie wkrótce się zakończy. Po każdym natryśnięciu rana była przykrywana opatrunkiem z gazy jałowej."

 

 

Keratoza skóry głowy


„Lekarka przepisała mi leczenie preparatem Granulox. Poniżej widać, co się działo na mojej głowie”

Keratoza skóry głowy

 

Osobisty opis przypadku


Od marca 2013 r. cierpię na keratozę skóry głowy.

Wiele zaleceń lekarza dermatologa nie przyniosło rezultatów. Także efekty leczenia w Klinice Dermatologicznej w Oldenburgu oraz Klinice Uniwersyteckiej w Monastyrze (Münster) były rozczarowujące. W mojej aptece dowiedziałem się o produkcie Granulox.

Zmieniłam lekarza!

Lekarka przepisała mi leczenie preparatem Granulox. Obok widać, co się działo na mojej głowie. Leczenie zajmie jeszcze wiele czasu, ale ja mam dużo cierpliwości i zaufałam produktowi Granulox. Dziękuję za pomoc.

 

 

Wrzód na podudziu

 

Wrzód na podudziu

 

 

Pacjent


Pacjent: 43 lata, mężczyzna cierpiący na żylne owrzodzenie podudzi istniejące od 8 lat, Poniżej rezultat leczenia po zastosowaniu Granuloxu.

 

 

 

 

Żylne owrzodzenie podudzi

 

 Żylne owrzodzenie podudzi

 

 

Pacjent


Pacjent: 73 lata, kobieta, żylne owrzodzenie podudzi istniejące od 6,5 lat. Poniżej rezultaty leczenia po zastosowaniue Granuloxu,

 

 

 

Tętnicze owrzodzenie podudzi

 

Tętnicze owrzodzenie podudzi

 

 

Pacjent


Pacjent: 75 lat, kobieta, tętnicze owrzodzenie podudzi istniejące od 3 lat. Poniżej rezultaty zastosowania Granuloxu.

 

 

 

Karbunkuł (czyrak mnogi)

 

Karbunkuł

 

 

Pacjent


Pacjent: 44 lata, mężczyzna, czyrak mnogi po operacji.

 

Krankenhaus Nordwest, Frankfurt am Main, Deutschland

 

 

 

Rana ręki

 

 

Rana ręki 

 

 

Pacjent


Włochy

 

 

 

Zainfekowana rana po amputacji

 

Zainfekowana rana po amputacji

 

 

Pacjent


Pacjent: 42 lata, mężczyzna, zainfekowana rana po zmiażdżeniu palca – po amputacji paliczka dalszego 4 tygodnie po urazie

 

 

 

 

 

 

 

Granulox weltweit

HEXANOVA Sp. Z O.O.

ul. Pieńków 11, 05-152 Czosnów

KRS 0000411166, NIP 531-168-81-59, REGON 145988298

Biuro zarządu

ul. Brukowa 36, 05-092 Łomianki Polska

tel.: 22 201 11 05

E-mail: biuro@hexanova.pl