Preparat na rany w aerozolu – doświadczenia użytkowników Granulox®

 

Granulox® pomógł wielu ludziom. Jego skuteczność w  przyspieszeniu procesów gojenia się ran jest znana i doceniana w wielu krajach świata. Ciężkie zranienia na pewien czas wyłączają nas ze zwykłego trybu życia. Oddalają nas od codziennych zajęć i przynoszą ból, niekiedy bardzo silny, ale zawsze negatywnie wpływający na samopoczucie i zadowolenie z życia. Preparat na rany Granulox® jest najlepszym środkiem dla złagodzenia tych efektów. Znacznie szybciej wracamy do codziennych zajęć, nie odczuwamy dominującego bólu. Mamy też satysfakcję, ponieważ używając sprayu na rany Granulox®, wiemy, że zrobiliśmy dla swojego zdrowia wszystko, co było można. Granulox® - opatrunek w aerozolu z wysoką zawartością hemoglobiny – jest bowiem najlepszym środkiem tego rodzaju, a potwierdzeniem są badania laboratoryjne oraz doświadczenia stosujących Granulox® zwykłych ludzi.

 

  

Problem: owrzodzenia podudzi


„Granulox okazał się tym, czego szukałem. Nie spodziewałem się, że tak szybko odczuję ulgę, a rany zagoją się całkowicie. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu ten środek opatrunkowy w sprayu.”

 

 

Relacja osobista: jak pomógł mi preparat na rany Granulox®?


„Z początku wahałem się, bo choć słyszałem, że Granulox jest bardzo dobrym środkiem opatrunkowym, to jednak jego cena jest dość wysoka. Rozwiązałem ten problem, zamawiając preparat na moje owrzodzenia przez internet. Już po kilku dniach od zastosowania rana zaczęła wyglądać inaczej. Na ranie utworzyła się żółtawa błona – od zewnątrz do wewnątrz rany. To był efekt naniesienia na moje owrzodzenie opatrunku w aerozolu. Błona stwardniała, a pod nią była rana – tyle, że już wyleczona! Jeszcze raz zmieniłem opatrunek i użyłem sprayu. Po jego zdjęciu ślady po owrzodzeniach były prawie niewidoczne.”

 

 

 

Problem: wrzody na podudziu


„Granulox sprawdził się bardzo dobrze. Skutki leczenia są wyraźnie widoczne. Nie odczuwam już bólu, a rany znacznie się zmniejszyły. Wszystko to stało się zaskakująco szybko. Efekt zastosowania opatrunku Granulox® na owrzodzenia był dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem.”

Wrzody podudzi

 

Relacja osobista: jak pomógł mi preparat na rany Granulox®?


„Jestem chory na astmę i z tego powodu stosuję kortyzon. To lek, który przy długim czasie stosowania może mieć negatywny wpływ na skórę. Stosuję kortyzon od 40 lat i nawet lekki ucisk skóry może doprowadzić do pojawienia się rany.

W lutym 2013 poddałem się operacji prostaty, która pozbawiła mnie sił. W pewnym sensie był to moment krytyczny. Lekarze wiedzieli o moich kłopotach z powodu kortyzonu i starali się jak tylko mogli zachować ostrożność. Niestety owrzodzenia podudzi znacznie się powiększyły, do tego stopnia, że znów musiałem leczyć się, ale już nie na prostatę, tylko z powodu bolesnych wrzodów. Przeszedłem przez trudną ozonoterapię, a nawet terapię czerwiami. Efekty nie były jednak zadowalające.

Do momentu, gdy dawno spotkany kolega polecił mi Granulox. Mówił o tym środku opatrunkowym naprawdę przekonująco. Nie miałem powodów, aby mu nie wierzyć. I nie myliłem się. Granulox okazał się lepszy niż szpitalne terapie. Nie wspomnę już, ile czasu przebywałem w szpitalach. Leczenie owrzodzeń stało się prostsze i – co najważniejsze – bardziej skuteczne. Rany owrzodzeniowe stały się znacznie mniejsze i ziarninują od wewnątrz na zewnątrz. Są też bardziej płaskie i mniej bolesne. Mam zamiar to leczenie kontynuować."

 

 

Problem: oparzenia brzucha


„Już po pierwszym naniesieniu na ranę nastąpiła poprawa. Wydaje mi się, że wkrótce zakończę leczenie”

 

Realacja członka rodziny pacjenta


"Stosowałem Granulox u mojej żony i zadziałał!

Trochę historii:
Moja żona była leczona w monachijskiej klinice przy pomocy urządzenia do hipertermii i podczas ostatniego zabiegu doznała oparzeń na brzuchu. Oparzenia były następnie leczone w warunkach ambulatoryjnych, jednakże po tygodniu leczenia nie zauważyłem żadnej poprawy. Moja żona cierpi na nawracające bóle reumatyczne i dlatego przyjmuje silne, syntetyczne leki przeciwbólowe. Zdaniem lekarza, za brak poprawy stanu rany odpowiadały właśnie te leki. Zalecił daleko idącą cierpliwość do czasu, aż gojenie rany stanie się widoczne.

Powiedziałem wówczas żonie, żeby poprosiła lekarza o wypisanie recepty na Granulox. Lekarz powiedział, że tego nie zna i dlatego nie wypisze recepty.

Zwróciłem sie wówczas do lekarza chirurga, który znał preparat Granulox. Na moje pytanie, czy już stosował produkt, zaprzeczył. Wówczas powiedziałem mu, że powinien jak najszybciej go wypróbować.

Wówczas zamówiłem przez niego Granulox. Nun, ich habe das Granulox bei Ihnen bestellt. Moja żona przez ponad tydzień, codziennie natryskiwała produkt na ranę wielkości ok. 2 centymetrów. Już po pierwszym zastosowaniu nastąpiła poprawa. Rana jest już teraz pokryta cienka warstwą skóry. Wydaje się, że leczenie wkrótce się zakończy. Po każdym natryśnięciu rana była przykrywana opatrunkiem z gazy jałowej."

 

 

Problem: kreatoza skóry głowy


„Na zdjęciu widać przebieg choroby. Ciężki stan ze zdjęcia pierwszego i znaczące ustąpienie zmian na skórze po zastosowaniu opatrunku w sprayu Granulox. Lekarka zapisała ten lek już na pierwszej wizycie jako podstawowy w terapii i naprawdę wiedziała, co robi”.

Keratoza skóry głowy

 

Relacja osobista: jak pomógł mi preparat na rany Granulox®?


„Od marca 2016 r. cierpię na keratozę skóry głowy. To groźne schorzenie, bo oprócz widocznych zmian dermatologicznych, może doprowadzić do powstania nowotworu. Lekarze, z którymi rozmawiałam byli zgodni i informowali mnie o długim czasie leczenia keratozy oraz zagrożeniach związanych z tą chorobą.

Potraktowałam więc sprawę bardzo poważnie. Podjęłam leczenie w Klinice Dermatologicznej w Oldenburgu, a później w Klinice Uniwersyteckiej w Monastyrze. Te placówki medyczne są znane z wysokiego poziomu medycznego. Muszę jednak stwierdzić, że działania terapeutyczne nie przyniosły efektów, z których mogłabym być zadowolona.

Z konieczności często odwiedzam apteki. Któregoś razu aptekarka, która wiedziała o mojej chorobie, poleciła mi Granulox. Mogłabym mieć pretensje do mojego ówczesnego lekarza, że to nie on zalecił mi stosowanie tego preparatu, ale powiem tylko tyle, że nie jest on już moim lekarzem.

Ustępowanie keratozy widoczne na zdjęciu to wyłącznie zasługa leczenia środkiem do opatrywania ran Granulox. Postanowiłam nadesłać to zdjęcie, które mówi samo za siebie, ponieważ czułam potrzebę dostarczenia innym chorym informacji o najskuteczniejszym preparacie na rany, jaki kiedykolwiek stosowałam. Jak już mówiłam, keratoza to schorzenie przewlekłe, ale teraz jestem już spokojna o dalszy przebieg leczenia.”

 

 

Problem: wrzód podudzia

 

Wrzód na podudziu


„Tak głęboki zmiany wywołane przez owrzodzenie zmieniły moje życie w ciągły niepokój o wdanie się zakażenia, postęp choroby i niepewne rokowania. Cokolwiek bym nie robił, zawsze musiałem pamiętać o stanie, w jakim znajdowała się moja noga. Granulox sprawił, że znów żyję normalnie”.

 

Postęp w leczeniu pacjenta


Pacjent: wiek 43 lata, mężczyzna. Zdiagnozowano żylne owrzodzenie podudzi. Rozwój choroby trwał 8 lat. Zdjęcie przedstawia zmiany stanu zdrowia pacjenta po zastosowaniu terapii preparatem na owrzodzenia Granulox®. Widoczne jest prawidłowe zasklepianie się ran oraz ustępowanie owrzodzenia.

 

 

 

Problem: żylne owrzodzenie podudzi

 

 Żylne owrzodzenie podudzi


„Zachorowałem na żyle owrzodzenie podudzi. Rany na nodze sprawiały mi wielki kłopot i nie wykazywały tendencji do gojenia się. Niektóre ze sposobów leczenia przynosiły pewne efekty, ale dopiero nanoszenie na zmienione chorobą miejsce aerozolu na rany Granulox dało wyraźną poprawę. Załączam zdjęcie”. 

 

Postęp w leczeniu pacjenta


Pacjent: 73 lata, kobieta. Zdiagnozowano żylne owrzodzenie podudzi utrzymujące się od 6,5 roku. Schorzenie pacjentki okazało się odporne na stosowane leki i cofanie się zmian skórnych nie rokowało szybkiego wyleczenia. Poniżej rezultaty leczenia po zastosowaniu Granuloxu. Owrzodzenia podudzi zaczęły się zasklepiać prawidłowo, aż do całkowitego zaniknięcia.

 

 

 

Problem: tętnicze owrzodzenie podudzi

 

Tętnicze owrzodzenie podudzi


„Kiedy zgłosiłam się do kolejnego lekarza z bolącymi ranami, to wiedziałam już od innych lekarzy, że owrzodzenie tętnicze może doprowadzić do martwicy tkanek, szczególnie u osób w moim wieku. A owrzodzenie utrzymywało się już od kilku lat. Lekarz uspokoił mnie i zapisał Granulox. Powiedział, że szanse na wyleczenie mojej nogi są duże, nawet mimo podeszłego wieku. Lekarz nie pomylił się, wybierając leczenie tym sprayem na rany. To była najlepsza decyzja dla mojego zdrowia”.

 

Postęp w leczeniu pacjenta


Pacjent: 75 lat, kobieta. Zdiagnozowano zaawansowane tętnicze owrzodzenie podudzi. Wrzody na podudziach utrzymywały się od ok. 3 lat i wykazywały odporność na wcześniej podjęte terapie. Opatrunek w sprayu Granulox, aplikowany na owrzodzenia, skutecznie pomógł pacjentce w powrocie do zdrowia. Zdjęcie porównuje stan owrzodzenia przed i po leczeniu preparatem.

 

 

 

Problem: karbunkuł (czyrak mnogi)

 

Karbunkuł


„Dość bolesne rany, ropiejące i trudne do zagojenia, są charakterystyczne dla infekcji, która mi się przydarzyła. Czyrak został zoperowany. Drugim etapem leczenia było nakładanie na rany sprayu Granulox. Spray przyspieszył gojenie się ran, tak jak to widać na zdjęciu”.

 

Postęp w leczeniu pacjenta


Pacjent: 44 lata, mężczyzna. Pacjent przeszedł operację czyraka mnogiego w szpitalu Krankenhaus Nordwest we Frankfurcie nad Menem. Dalsze leczenie uszkodzeń skóry aerozolem Granulox pozwoliło na szybsze zakończenie terapii.

 

Krankenhaus Nordwest, Frankfurt am Main, Deutschland

 

 

 

Problem: rana dłoni

 

 

Rana ręki 


„Martwiłem się o sprawność mojej dłoni, ponieważ rany nie pozwalały nawet na drobny ruch palcem. Nie sądziłem, że mogą się zagoić prawie bez śladu. Użytym środkiem do opatrywania ran widocznych na zdjęciu był Granulox”.

 

Postęp w leczeniu pacjentat


Pacjent: 44 lata, mężczyzna. Rozległe rany dłoni. Dłoń pacjenta została zoperowana. Ze względu na liczne szwy i stan uszkodzenia tkanki zastosowano aerozol na rany Granulox w celu przyspieszenia procesu gojenia się ran. Zdjęcie przedstawiające dłoń po zdjęciu szwów wskazuje na pomyślnie zakończone leczenie.

 

 

 

Problem: infekcja rany po amputacji

 

Zainfekowana rana po amputacji


„Trudno było pogodzić się z utratą palca, ale infekcja która wdała się w miejsce po amputacji dodatkowo skomplikowała sytuację. Zakażenie mogło się okazać groźne dla całego organizmu. Granudacyn pozwolił na zapewnienie sterylności i zapobiegł groźnym powikłaniom”.

 

Postęp w leczeniu pacjenta


Pacjent: 42 lata, mężczyzna. Dokonano amputacji zmiażdżonego palca. Operowane miejsce zostało zainfekowane, co utrudniło w wysokim stopniu zagojenie się palca. W celu wywołania naturalnego procesu gojenia się zainfekowanej rany użyto środka do płukania i odkażania ran Granudacyn Po ustąpieniu infekcji rana zagoiła się zgodnie z oczekiwaniami.

 

 

 

 

 

 

 

Granulox weltweit

HEXANOVA Sp. Z O.O.

ul. Pieńków 11, 05-152 Czosnów

KRS 0000411166, NIP 531-168-81-59, REGON 145988298

Biuro zarządu

ul. Brukowa 36, 05-092 Łomianki Polska

tel.: 22 201 11 05

E-mail: biuro@hexanova.pl