Wydarzenia

Wydarzenia przez nas organizowane, a także te, w których bierzemy udział, to konieczny element naszej pracy. Uzyskujemy w ten sposób znajomość rynku preparatów na rany i możemy podążać za nowymi tendencjami, sami je tworzyć oraz mieć pewność, że nasza wiedza o środkach opatrunkowych jest pełna i aktualna. Spotkania z ludźmi takimi jak my, zawodowo zajmującymi się medycyną leczenia ran, zawsze są inspirujące i wnoszą bardzo wiele do naszego myślenia o pomaganiu pacjentom. Staramy się być jak najbardziej aktywni w dyskusjach – a także inspirować innych.

W dniu 21 października 2016 odbyła się IX Konferencja warsztatowa „ Narzędzia i techniki pracy w opiece nad osobami niepełnosprawnymi ruchowo” organizowana przez PZWL. Kierownik Naukowy Konferencji Dr n. o zdrowiu Mariola Rybka.
Podczas konferencji omawiano wybrane problemy pielęgnacyjne pacjenta unieruchomionego – odleżyny i gojenie się ran, profilaktykę i nowe rozwiązania w kompleksowym podejściu do pacjenta.

Czytaj dalej

W dniach 22–24 września 2016 roku w Hotelu Warszawianka w Jachrance k. Warszawy. odbyła się I Międzynarodowa Konferencja „Zespół Stopy Cukrzycowej – najnowsze rozwiązania terapeutyczne’’

Konferencja dla Hexanova była okazją do zaprezentowania najnowszych rozwiązań w leczeniu ran oraz terapii Granulox. Mieliśmy możliwość zaprosić eksperta – chirurga naczyniowego z Niemiec Dr Peter Wirsing, który podzielił się swoimi doświadczeniami w leczeniu ran chronicznych z wykorzystaniem Granulox – aerozol z hemoglobiną.

Czytaj dalej

XVII Zjazd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w Kielcach 5-7 maja 2016

Zjazd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego jest corocznym wydarzeniem, w którym biorą udział przedstawiciele środowiska diabetologicznego. Podczas zajazdu prezentowane są najważniejsze i najbardziej aktualne doniesienia z obszaru leczenia cukrzycy i opieki diabetologicznej nad pacjentami z cukrzycą.

Czytaj dalej

EWMA 2016

W dniach 11 – 13 maja 2016 w Bremen (Niemcy) odbyła się 26ta Konferencja Europejskiego Towarzystwa Leczenia Ran EWMA (European Wound Management Association).Konferencja jak co roku była okazją do spotkania specjalistów z całej Europy i Świata oraz prezentacją wyników badań i odkryć naukowych w medycynie zabiegowej.

Czytaj dalej

Granulox weltweit

HEXANOVA Sp. Z O.O.

ul. Pieńków 11, 05-152 Czosnów

KRS 0000411166, NIP 531-168-81-59, REGON 145988298

Biuro zarządu

ul. Brukowa 36, 05-092 Łomianki Polska

tel.: 22 201 11 05

E-mail: biuro@hexanova.pl